Proč postele Dreambeds

Jednoznačně kvalitní postele a tím i kvalitnější život. Potřeba spánku je velmi individuální, ale rozhodující je jeho kvalita. V Dreambeds máte možnost výběru z širokého sortimentu postelí, matrací i lůžkovin.

Postele ze 100% přírodních materiálů nabízí Vispring. Postele jsou vyráběny ručně a výplně matrací obsahují luxusní materiály jako koňské žíně, kašmír nebo shetlandskou vlnu. Dalším zástupcem britské kvality jsou postele Somnus ze 100% přírodních materiálů, které se pyšní 175 letou tradicí.Opravdovou kvalitu představují švédské postele Zleep. Základna kontinentální postele obsahuje dvě vrstvy pružin, z nichž jedna je tvořena kapsičkovými pružinami a druhá bonelovým pružinovým systémem. Ke kvalitní posteli patří prvotřídní ložní prádlo MyDream, které se o vaši pokožku postará s patřičnou péčí. Nechte se rozmazlit povlečením, ve kterém se snoubí kvalita egyptské bavlny s dokonalým řemeslem italských mistrů.

 

POSTEL JE NEJPOUŽÍVANĚJŠÍ TYP NÁBYTKU VE VAŠEM DOMOVĚ

V Dreambeds můžete vybírat mezi stovkami druhů potahových látek, desítkami druhů čel a nožiček vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a proto se snažíme najít nejvhodnější model, jak z hlediska anatomického, tak z hlediska designového pro váš dokonalý spánek.

Prolnutí klasické ruční výroby a moderních technologií zajistí, že postele dokážeme přizpůsobit každému stylu – moderním, starožitným, extravagantním nebo
futuristickému designu. Proto si z každého nabízeného modelu můžete vytvořit perlu vašeho interiéru. V Dreambeds jsme si vědomi, jak je důležité, aby
lahodil vašemu oku. Snažíme se vám poskytnou maximum možností, abyste si vytvořili zcela osobitou postel.