Opravdové pohodlí představují švédské postele Zleep. Základna kontinentální postele obsahuje dvě vrstvy pružin, z nichž jedna je tvořena kapsičkovými pružinami a druhá bonelovým pružinovým systémem. Výplň matrací je kombinací smíšeného materiálu ve spojení s přírodním latexem. Díky těmto vlastnostem postel poskytuje ideální podporu vašemu tělu. Polohovací postele Zleep jistě ocení ti z vás, kteří před spaním rádi čtou. Vybírat můžete z několika různých typů čel, stejně jako i ze širokého sortimentu potahových látek. Postele Zleep naleznete na našem Outletu by Vagner na Jarově 2, Praha 3.

Postele můžete doplnit o povrchové matrace z různých materiálů jako přírodní latex, latex Talaly v kombinaci s vlnou a bavlnou, nebo pěnovou povrchovou matraci.

Lux continental bed

Nejluxusnější kontinentální postel z řady Zleep je tvořena třemi vrstvami pružin v postelové základně a další vrstvou v matraci. Výplň matrace kombinuje pěnový materiál a přírodní latex. Postel vám poskytne díky své konstrukci velmi komfortní pocit a kvalitní spánek na dlouhá léta.

Zobrazit detail
Lux continental bed

Classic continental bed

Postel moderního kontinentálního typu tvoří aktivní základna a matrace. Základna obsahuje dvě vrstvy pružin, další vrstva pružin je v matraci. Výplň matrace je kombinací pěnového materiálu ve spojení s přírodním latexem. Je tvořena základnou obsahující dvě vrstvy pružin, z nichž jedna je tvořena kapsičkovými pružinami a druhá bonelovým pružinovým systémem. Díky těmto vlastnostem postel poskytuje ideální podporu vašemu tělu.

Zobrazit detail
Classic continental bed

Classic Frame Bed

Moderní a komfortní postel se dvěma pružinovými systémy (bonelovým a kapsičkovým). Postel poskytuje dokonalou podporu vašemu tělu díky pružinovým systémům stejně jako i výplňovým materiálům. Tato varianta má nižší rám než varianta Lux, postel má na výšku 24cm bez nohou a povrchové matrace. Díky tomu s ní můžete snadno manipulovat a přitom si zachovává komfort.

Zobrazit detail
Classic Frame Bed

Lux frame bed

Luxusní rámová postel je tvořena třemi vrstvami pružin. Dvě vrstvy kapsičkových pružin a jedna vrstva je tvořena bonelovým pružinovým systémem. Výplň postele je z přírodního latexu v kombinaci s pěnovým materiálem. Toto řešení poskytuje ideální podporu vašemu tělu tím vám zajišťuje kvalitní spánek.

Zobrazit detail
Lux frame bed

Classic Adjustable Bed

Chcete ještě více pohodlí? Polohovací postel je variantou pro někoho, kdo nehledá pouze komfort a kvalitu, ale také funkčnost. Tvoří ji dva pružinové systémy, jeden bonelový a jeden kapsičkový, které zajistí ideální podporu během spánku. Postel je vybavena dálkovým bezdrátovým ovládáním. Můžete s ním pohodlně a tiše měnit polohu v oblasti hlavy i nohou. Výška postele bez nohou a povrchové matrace je 34 cm.

Zobrazit detail
Classic Adjustable Bed