Královské postele Vispring s více než 120letou tradicí

Renomovaná britská značka postelí Vispring se stala průkopníkem v oblasti spací kultury, když jako první v roce 1901 použila kapsičkové pružiny. Navždy tím změnila pohled na spánek a zákazníkům představila dosud nepoznanou úroveň pohodlí. Přírodní materiály jako shetlandská vlna, mušelín, hedvábí a alpaka vám zajistí naprostý komfort. Značka Vispring navíc nabízí nejdelší záruku 30 let.

 

 

První pružinová postel

První matrace se vyráběly z neběleného mušelínu, prošívaly se koňskými žíněmi a měly svrchní výplň. Jejich matrace se brzy staly synonymem luxusu, byly součástí vybavení kajut zaoceánských lodí, dokonce se objevily i na slavném Titaniku. V roce 2012 získala značka Vispring Cenu britské královny za podnikání, kterou královna uděluje těm nejlepším firmám za kvalitu, inovaci a udržitelný rozvoj.

rozmery Standardní rozměry
od 70 cm do 220 cm
druhy_cel 23 druhů čel
rozmery Možnost speciálního rozměru na přání
dreambeds Nejdelší záruka 30 let
dreambeds Více jak 120 druhů
látek vč. pravé kůže
dreambeds 10 druhů nožiček
vrůzných barvách vč. kovu
dreambeds Detailní ruční zpracování
dreambeds 100% přírodní materiály

Zakázkové postele Vispring jsou zárukou nejvyššího komfortu a kvalitního spánku na řadu let. Dopřejte si ten nejvzácnější dárek ze všech – dokonalý noční spánek. Díky postelím Vispring se vám tohle přání může splnit.

Vispring kombinuje dokonalé řemeslné zpracování, pokročilé technologie a ty nejlepší přírodní materiály. Chcete vědět, z čeho jsou vyrobené nejlepší postele na světě? Jednoznačně jsou to prvotřídní přírodní materiály – nejlepší shetlandská vlna , bavlna, koňské žíně, mohér, hedvábí, kašmír a alpaka.

Postel Vispring vám vydrží desítky let. V roce 1985 proběhla zkouška, kdy dvě matrace z roku 1911 a 1936 otevřeli a prozkoumali odborníci. Zjistili, že matrace jsou stále pohodlné a poskytují účinnou podporu těla.

Které osobnosti spí na postelích značky Vispring? Jsou to například vévoda a vévodkyně z Cambridge, marocký král nebo manželé Beckhamovi. Věrnou zákaznicí byla také princezna Diana.

 

Čím je matrace vyplněna?

Výplň matrace tvoří koňské žíně ručně šité na jutové plátno (postel Baronet). Následuje vrstva provazované vlny z britského rouna a bavlny. Vrstva směsi vlny z britského rouna a bavlny. Potah matrace je z vysoce kvalitního belgického sypku.

Pružiny

Každá matrace obsahuje jednu nebo dvě vrstvy pružin uzavřenou v kalikových pouzdrech. Všechny pružiny jsou ručně sestavené do voštinové struktury.

Konstrukce postelové základny

Aktivní postelová základna je velmi důležitá pro podporu celého těla. I ta obsahuje další pružinové systémy upevněné v dřevěném masivu. U značky Vispring si vyberte z několika výšek základen.

Velikost postele

Necháme vám vyrobit postel podle vašich požadavků. Nabízíme matrace postele i  v nadstandardních rozměrech 200×200 cm, 200×220 a další možnosti.