Královské postele Vispring s více než 120letou tradicí

Renomovaná britská značka postelí Vispring se stala průkopníkem v oblasti spací kultury, když jako první v roce 1901 použila kapsičkové pružiny. Navždy tím změnila pohled na spánek a zákazníkům představila dosud nepoznanou úroveň pohodlí. Přírodní materiály jako shetlandská vlna, mušelín, hedvábí a alpaka vám zajistí naprostý komfort. Značka Vispring navíc nabízí nejdelší záruku 30 let.

 

 

První pružinová postel

První matrace se vyráběly z neběleného mušelínu, prošívaly se koňskými žíněmi a měly svrchní výplň. Jejich matrace se brzy staly synonymem luxusu, byly součástí vybavení kajut zaoceánských lodí, dokonce se objevily i na slavném Titaniku. V roce 2012 získala značka Vispring Cenu britské královny za podnikání, kterou královna uděluje těm nejlepším firmám za kvalitu, inovaci a udržitelný rozvoj.

rozmery Standardní rozměry
od 70 cm do 220 cm
druhy_cel 23 druhů čel
rozmery Možnost speciálního rozměru na přání
dreambeds Nejdelší záruka 30 let
dreambeds Více jak 120 druhů
látek vč. pravé kůže
dreambeds 10 druhů nožiček
vrůzných barvách vč. kovu
dreambeds Detailní ruční zpracování
dreambeds 100% přírodní materiály

Zakázkové postele Vispring jsou zárukou nejvyššího komfortu a kvalitního spánku na řadu let. Dopřejte si ten nejvzácnější dárek ze všech – dokonalý noční spánek. Díky postelím Vispring se vám tohle přání může splnit.

Vispring kombinuje dokonalé řemeslné zpracování, pokročilé technologie a ty nejlepší přírodní materiály. Chcete vědět, z čeho jsou vyrobené nejlepší postele na světě? Jednoznačně jsou to prvotřídní přírodní materiály – nejlepší shetlandská vlna , bavlna, koňské žíně, mohér, hedvábí, kašmír a alpaka.

Postel Vispring vám vydrží desítky let. V roce 1985 proběhla zkouška, kdy dvě matrace z roku 1911 a 1936 otevřeli a prozkoumali odborníci. Zjistili, že matrace jsou stále pohodlné a poskytují účinnou podporu těla.

Které osobnosti spí na postelích značky Vispring? Jsou to například vévoda a vévodkyně z Cambridge, marocký král nebo manželé Beckhamovi. Věrnou zákaznicí byla také princezna Diana.

 

Čím je matrace vyplněna?

Výplň matrace tvoří koňské žíně ručně šité na jutové plátno (postel Baronet). Následuje vrstva provazované vlny z britského rouna a bavlny. Vrstva směsi vlny z britského rouna a bavlny. Potah matrace je z vysoce kvalitního belgického sypku.

Pružiny

Každá matrace obsahuje jednu nebo dvě vrstvy pružin uzavřenou v kalikových pouzdrech. Všechny pružiny jsou ručně sestavené do voštinové struktury.

Konstrukce postelové základny

Aktivní postelová základna je velmi důležitá pro podporu celého těla. I ta obsahuje další pružinové systémy upevněné v dřevěném masivu. U značky Vispring si vyberte z několika výšek základen.

Velikost postele

Necháme vám vyrobit postel podle vašich požadavků. Nabízíme matrace postele i  v nadstandardních rozměrech 200×200 cm, 200×220 a další možnosti.

Limitovaná edice Charlotte

Představujeme postel Vispring Charlotte – mistrovské dílo tradičního řemeslného zpracování, udržitelného komfortu a moderního designu. Se závazkem k individuálním preferencím nabízí výběr mezi dvěma základními možnostmi a tím zákazníkům umožňuje přizpůsobit si svůj spánkový ráj. Bezešvý mix klasické a moderní estetiky je doplněn o měkké, polstrované čelo, které je elegantní a zároveň umožňuje příjemnou relaxaci.

Zobrazit detail
Limitovaná edice Charlotte

Opulence

Matrace Opulence byla vyrobena pro neomezený luxus. Ručně na ní pracovali nejzkušenější řemeslníci. Jsou v ní použity ty nejkvalitnější materiály, jako je kašmír, shetlandská vlna, bavlna, koňské žíně či alpaka. Každá vrstva pružin hladce spolupracuje, aby vám poskytla dokonalé pohodlí a ničím nerušený lahodný spánek, který je bezkonkurenční.

Zobrazit detail
Opulence

Baronet Superb

Postel Vispring Baronet Superb vám poskytne výraznou podporu a pevnost. Zažijte pravý odpočinek v posteli, která vám bude sloužit dlouhá léta.

Zobrazit detail
Baronet Superb

Herald Superb

Vysoce kvalitní postel Vispring Herald Superb vám zajistí vynikající podporu a regeneraci během spánku.

Zobrazit detail
Herald Superb

Tiara Superb

Skvělý recept na perfektní noční spánek, postel Tiara Superb z řady Sovereign kombinuje luxusní Vispring matraci s ručně čalouněnou základnou.

 

Zobrazit detail
Tiara Superb

Regal Superb

Nejnovější přírůstek značky VISPRING v našem showroomu. Ručně vyrobeno pro ten nejkomfortnější spánek. Navíc s garantovanou zárukou 30 let.

Dreambeds Praha.

Zobrazit detail
Regal Superb

Signatory

Novinka na našem showroomu.
Vyrobeno pro neomezený luxus.
Dreambeds Praha.

Zobrazit detail
Signatory