Cenově dostupný komfort

Unikátní britská značka postelí vznikla díky spolupráci českého odborníka na spánkovou kulturu Karla Vágnera, slovenského zástupce značky Hästens Roberta Hollexe a anglického výrobce postelí, který má bohaté zkušenosti v oblasti hospitality.

Všichni tři gentlemani jsou odborníci na spánkovou hygienu již řadu let. Kvalitní spánek jejich zákazníků je pro ně na prvním místě.

Na počátku vzniku postelí Aston stál sen Karla Vágnera, který se rozhodl šířit kvalitní spánkovou kulturu, aby byla lidem dostupnější. Karel Vágner je průkopník v oblasti spánkové revoluce v České republice. Snaží se lidem ukázat, že kvalita spánku by měla být prioritou pro každého.

Jeho sen se stal skutečností po setkání s britským výrobcem luxusních přírodních postelí během veletrhu. Oba velice rychle odhalili, že mají společný cíl, a tak se spojila britská patnáctiletá zkušenost s českým odhodláním, nadšením a cílevědomostí.

rozmery Standardní rozměry
200 x 200 cm
druhy_cel 5 druhů čel
dreambeds Přírodní materiály
dreambeds 2 tvrdosti
matrací
dreambeds Více než 48 druhů látek
nabízíme i pravou kůži
dreambeds 6 druhů
nožiček

Na světě se díky tomu ocitly jedinečné přírodní postele, které jsou navíc cenově dostupnější jako nikdy předtím. Spánkový komfort se stal dostupný náročným i méně náročným klientům.

Pro náročnější klienty nabízíme nepřeberné množství variant a kombinací. Zákazník má k dispozici výběr ze 2 druhů matrací, kombinaci 37 odstínů látek a 5 typů postelových čel. Každý si u nás vybere model podle vlastních představ a bude mít svého unikátního strážce spánku.

Matrace jsou ručně zpracované podle tradičních postupů.

Základ matrace tvoří bonelový pružinový systém od německého výrobce Leggett and Platt a zajišťuje optimální podporu těla. Luxusní výplňové materiály jako jsou vlna, bavlna, hedvábí a kašmír ve spojení se smíšenými polyesterovými vlákny zajistí, že postel Aston bude vaše nejoblíbenější místo.

Kvalitní postel tvoří domov.