Novinky

K nákupu nové postele 20 cm ZDARMA

V posteli se každý centimetr počítá, proto rozdáváme 20 cm zdarma!

K nákupu nové postele VispringSomnus nyní získáte :

Rozměr 180 x 200 cm za cenu 160 x 200 cm!

Rozměr 200 x 200 cm za cenu 180 x 200 cm! 

 

Nabídka je limitovaná! Akce platí do 31. 3. 2019. 

Navštivte naše showroomy v Praze a v Brně, rádi vám poradíme s výběrem.

Těšíme se na Vás!

Váš Dreambeds team

 

Zobrazit
K nákupu nové postele 20 cm ZDARMA

Jak vybrat správnou matraci

Zakladatel společnosti Dreambeds jako první představil českému trhnu značku švédských postelí Hästens. Se svými dlouholetými zkušenosti z oblasti spánkové kultury se rozhodl udělat zdravý a kvalitní spánek dostupnější českému trhu.

Zobrazit
Jak vybrat správnou matraci

Hotelové postele

Každý den pečujete o spokojenost svého hosta a snažíte se mu zajistit maximální komfort. Někdy však člověk přehlédne detaily, které ve výsledku zajistí jeho největší spokojenost. V posteli strávíme 1/3 života. Výsledky studií vás jistě nepřekvapí – hoteloví hosté stráví 80 – 90% času v posteli.

Zobrazit
Hotelové postele

Desatero pro dobrý spánek

Zkuste našich deset tipů a užijte si opravdu komfortní spánek. Ta pravá postel je pohodlná a poskytuje vám potřebnou podporu, kterou potřebujete ke kvalitnímu nočnímu odpočinku. Jen z takové budete vstávat odpočatí a omlazení.

Zobrazit
Desatero pro dobrý spánek

Kvalitní spánek a zdraví

Naše potřeba spánku je velmi individuální, rozhodující je však jeho kvalita. Kvalitní spánek je životně důležitý pro naše emoční i fyzické zdraví – a naopak nekvalitní spánek je spojován se zvýšeným rizikem srdečních chorob, diabetu a obezity, s vyšším výskytem nehod a úrazů, se sníženou pracovní motivací, bělostí a s výkyvy nálad, podrážděností a depresí. Stejně tak má negativní vliv na mezilidské vztahy a celkový pocit štěstí a spokojenosti. Sami jistě znáte ten pocit, když se ráno probudíte příjemně odpočatí. Díky našim postelím se tak můžete cítit každý den.

 

Čím kvalitnější postel, tím kvalitnější spánek, tím kvalitnější život.

Zobrazit
Kvalitní spánek a zdraví