Hotelové postele

Každý den pečujete o spokojenost svého hosta a snažíte se mu zajistit maximální komfort. Někdy však člověk přehlédne detaily, které ve výsledku zajistí jeho největší spokojenost. V posteli strávíme 1/3 života. Výsledky studií vás jistě nepřekvapí – hoteloví hosté stráví 80 – 90% času v posteli.

Hotelové postele jsou klienty využívány nejen ke spaní, ale také ke čtení, práci na notebooku a někteří lidé jsou zvyklí v posteli i jíst. Investice do postelí je mnohdy jednou z nejnižších položek při tvorbě rozpočtů. Úroveň kvality postele a ostatního vybavení hotelu je častým důvodem k návratu (nebo nenávratu) hostů. Pozitivní reference a doporučení jsou vizitkou vašeho hotelu.

Podívejte se na naše referenční hotely

 

Dreambeds a Hästens Concept Store  je připravena poskytnout pohodlné spaní vám i vašim hostům a tím posílit dobré povědomí o vašich ubytovacích službách u současných i potenciálních hostů.

Zabýváme se spánkem v České republice již více než 14 let. Aktivně se účastníme školení po celém světě a čerpáme znalosti od nejvýznamnějších odborníků zabývajících se spánkem. Díky dlouholetým zkušenostem usínají v našich postelích tisíce nejnáročnějších klientů, od nejbohatších lidi v republice až po nejvýkonnější sportovce a jiné veřejně známé osobnosti.
Přejeme si, aby od vás každý host odcházel spokojený, odpočatý a cítil se dobře s pocitem kvalitně stráveného pobytu ve vašem zařízení. Jsme připraveni vám pomoci postele vylepšit nebo nabídnout nové a 100% kvalitní postele. Rovněž nabízíme celou řadu velmi kvalitních příslušenství, které jistě podpoří spací kulturu ve vašem hotelu.

Pokud si přejete to nejlepší pro vaše hosty, rádi vám poradíme s výběrem. Nabízíme širokou škálu postelových systémů a díky tomu dokážeme uspokojit každého zákazníka, který k nám zavítá.