Poslání a vize

„Svět se stane lepším místem, pokud budeme kvalitně spát. “

Karel Vágner, majitel

Vaše postel je nesmírně důležitá pro váš spánkový režim, a proto byste si ji měli vybírat velmi pečlivě. Obvykle říkáme, že tu správnou postel jste našli ve chvíli, kdy si ani neuvědomujete, že v ní ležíte. V Dreambeds se zároveň snažíme nabídnout tu nejlepší postel v každé cenové kategorii. Chceme, abyste si na nich dobře pohověli a nechali své tělo vybrat si tu pravou!

 

Dreambeds  místo koncipované tak, aby vám pomohlo vyřešit všechny vaše potřeby spojené s relaxací. Stále více z nás si uvědomuje důležitost kvalitního zázemí pro svůj odpočinek, jehož nedílnou součástí je spánek. Pro komfortní spaní musíme především naslouchat potřebám svého těla a následně mu zajistit vhodné podmínky. Na rozhodnutí co je pro vaše spánkové pohodlí žádoucí nemusíte být sami.

V nabídce Dreambeds naleznete široký sortiment postelí britských značek Vispring, Somnus, Aston a švédské značky Hästens a Zleep.

Z té pravé postele budete vstávat maximálně odpočatí. V tomto kontextu může být velikost postele důležitější, než si myslíte. Postel musí být dostatečně rozměrná na to, abyste se v ní mohli natáhnout a otáčet. Postele Dreambeds dodáváme ve všech standardních velikostech, ale také zajistíme nadstandardní rozměry.

V našich showroomech se vždy nejdříve poraďte s odborníky. Jsou vyškoleni tak, aby vám svými otázkami a posouzením poloh, v kterých spíte, pomohli najít tu pravou postel.
Nespěchejte. K vyzkoušení různých druhů postelí potřebujete nejméně půl hodiny. Zkuste si na nich odpočinout a uvolněte si oblečení. Lehněte si v poloze, ve které běžně spíte.
Než se definitivně rozhodnete, vždy porovnávejte dvě různé tvrdosti téhož modelu.