Classic continental bed

Postel moderního kontinentálního typu tvoří aktivní základna a matrace. Základna obsahuje dvě vrstvy pružin, další vrstva pružin je v matraci. Výplň matrace je kombinací pěnového materiálu ve spojení s přírodním latexem. Je tvořena základnou obsahující dvě vrstvy pružin, z nichž jedna je tvořena kapsičkovými pružinami a druhá bonelovým pružinovým systémem. Díky těmto vlastnostem postel poskytuje ideální podporu vašemu tělu.

Matrace a výplňové materiály

Matrace s vrstvou usedá na aktivní postelovou základnu.  Máme je k dispozici ve čtyřech tvrdostech, vyplněné jsou přírodním latexem ve výšce 20 mm.

Pružiny

Systém má dvě vrstvy pružin v postelové základně a jednu v matraci. První vrstva jsou pružiny bonelové, další vrstvy jsou pružiny kapsičkové. Více vrstev pružin poskytne vašemu tělu perfetkní podporu během spánku.

Konstrukce postelové základny

Rám postelové základny je vyrobený z borovicového dřeva. Uvnitř něj je systém tří vrstev pružin.

Velikost postele

Postele u nás koupíte ve velikostech 80×210 až 160×210 (u větších velikostí jsou to už dvě postele vedle sebe). Všechny postele nabízíme ve standardních rozměrech, ale rádi vám vyjdeme vstříc i s individuálními požadavky.