Czech Masters 2019

Srdečně Vás zveme na letošní golfový turnaj Czech Masters na hřišti Albatross ve Vysokém Újezdě. Po loňské exkluzivní výhře golfisty Alexandra Knappeho, který vyhrál luxusní postel v hodnotě 1 000 000 Kč, čeká na letošní golfisty opět tato báječná výhra. Chcete-li na vlastní oči vidět, zda-li se nějaký šťastný golfista stane majitelem luxusní postele Hästens 2000T za hole-in-one, doražte za námi 15. – 18. srpna na Albatross.

 

V šestém ročníku D+D REAL Czech Masters si hráči v odměnách rozdělí 1 000 000 Euro. Mezi hlavní tváře turnaje patří Ernie Els, dvojitý vítěz US Open; Padraig Harrington, kapitán evropského rydercupového týmu, a Lee Westwood. Turnaje se příští týden zůčastní nejméně 10 českých golfistů, mezi niž patří Stanislav Matuš a Filip Mrůzek, který již dvakrát prošel cutem a patří mezi největší domácí naděje.

Po loňské náročné sezóně se dalo hřiště pod údržbu a narozdíl od minulých let nebyly provedeny žádné zásadní změny. Golfisté se tedy mohou těšit na kvalitnější hřiště, příjemnější hru a diváci si také mimo sledování špičkového světového golfu mohou zasoutěžit na stálicí „puttovačce“.

Nepropásněte tedy jedinečnou příležitost navštívit tento prestižní golfový turnaj a s radostí Vás přivítáme v našem stanu Hästens v golfové vesničce.

Váš tým Hästens


Pro více informací navštivte Czech Masters