Elizabeth Limited Edition

Britský výrobce luxusních postelí Vispring představil novinku roku 2019, na největším veletrhu nábytku na světě v Kolíně nad Rýnem.

Tradičně ručně vyráběná postel, která nabízí nádherný úvod do prémiového světa VISPRING. Přírodní výplně  jsou shetlandská vlna, bavlna, hedvábí, kašmír a koňské žíně. Exkluzivní limitovaná edice postelí Elizabeth je k dispozici v různých velikostech

ELIZABETH pochází z rukou mistrů a zaručuje maximální pohodlí a unikátní design. Ručně vyráběná s jemnou směsí luxusních přírodních výplní, včetně směsi vlny a koňských žíní, hedvábí a kašmíru, s vrstvami britské vlny a bavlny.

Postel ELIZABETH s unikátním postelovým čelem je k dispozici ve výběru z mnoha exkluzivních potahových látek – bavlny, flanelu, kůže a lnu, každý v různých barvách. Postel s garancí bezkonkurenčního luxusu, špičkového komfortu a klidného nočního spánku. Perfektní volba pro každého, kdo ocení to nejlepší v životě se zárukou 30 let.

Matrace

Každá matrace obsahuje vrstvu pružin uzavřenou v kalikových pouzdrech. Matrace obsahuje 1638 pružin  (ve velikosti 180 x 200 cm.) Všechny pružiny jsou ručně sestavené do voštinové struktury. Výplň matrace tvoří hedvábí, kašmír, směs vlny a koňských žíní. Následuje vrstva provazované vlny z britského rouna a bavlny.  Potah matrace je z vysoce kvalitního belgického sypku.

Konstrukce postelové základny

Aktivní postelová základna je velmi důležitá pro podporu celého těla. I ta obsahuje další pružinový systém upevněný v dřevěném masivu.

Velikost

Všechny postele nabízíme ve standardních rozměrech od 70 do 220 cm vč. možnosti speciálního rozměru na přání zákazníka.