Vividus

Pokud ve světě luxusního spánku existuje dokonalost, najdete ji právě v modelu Vividus. V případě, že máte opravdu vysoké nároky a dostatečně dobré pro vás znamená pouze dokonalé, postel Vividus je přesně pro vás.

Mistrovští řemeslníci a vývojoví pracovníci firmy Hästens strávili dva roky experimentováním s různými kombinacemi koňských žíní, bavlny, lnu a vlny, než našli dokonalou rovnováhu. Výsledkem je postel, která Vaše tělo nadnáší a poskytuje mu náležitou oporu, ale zároveň mu umožňuje příjemně se zabořit a odpočívat.

Tato postel je vyráběna výhradně ručně za použití osvědčených metod, technik a nejkvalitnějších přírodních materiálů. Při vyvíjení postele Vividus nedošlo k žádným kompromisům; naopak jsme vycházeli z naší kvalifikace získané na základě 150leté zkušenosti z výroby postelí. Dnešní řemeslníci čerpali ze znalostí několika generací mistrů a z jejich pečlivého dodržování kvalitativních měřítek. Po mnoha letech zkušeností s prací s přírodními materiály jsme získali bezprecedentní znalosti o vlastnostech těchto materiálů a jejich charakteristických vlastnostech. Všechny tyto zkušenosti se poté promítly do vytvoření postele Vašich snů jménem Vividus.

Při výrobě postele Vividus využili nejzkušenější a nejzručnější mistři pracující pro Hästens řemeslné techniky, které se při výrobě švédského nábytku používají od 50. let 19. století. Řada z těchto technik upadla v zapomnění s rozmachem industrializace a strojové výroby.

Použití tradičních řemeslných technik zaručuje vysokou kvalitu. Výrobě postele Vividus věnujeme tu největší péči – každý kus je vyráběn na zakázku podle specifikace zákazníka a jeho výroba trvá 140–160 hodin. Postel Vividus představuje investici do kvalitnějšího života.

HÄSTENS VIVIDUS – NEJÚCHVATNĚJŠÍ POSTEL NA SVĚTĚ
Vividus zosobňuje vrchol dokonalosti, tu nejluxusnější z luxusních postelí. Je výsledkem několika staletí naší vášně pro perfektní řemeslo a výrobu postelí na nejvyšší úrovni. Hästens Vividus je výkladní skříní nejkvalitnějších přírodních materiálů, pečlivé tradiční ruční výroby a smyslu pro detail. Zažít spánek v posteli Vividus je jako dotknout se snu. Je to jednoduše nejlepší postel, jakou jsme kdy vytvořili.

 

Další z kolekce Hästens