Superia II

Superia II jako vrcholný model kategorie rámových postelí skvěle reprezentuje celou kolekci. Je přesně taková, jak napovídá její název. Mistrovský kus řemeslného umění, to nejlepší, co Hästens nabízí v kategorii rámových postelí.

Jak už název naznačuje, rámová postel Hästens Superia II svou kvalitou dalece předčí všechny ostatní. Postel Superia II obsahuje dvojí patentovaný pružinový systém Hästens. Stejně jako ostatní součásti postelí Hästens představují její pružiny vědu samu o sobě a jednu z nejdůležitějších součástí postele. Pružnost, odolnost a „měkkost“ pružin jsou klíčové faktory vašeho kvalitního nočního spánku a toho, jak dobře se pak cítíte během dne. Díky nově vyvinutým pružinovým systémům v kombinaci s našimi pohodlnými přírodními materiály tak můžete odpočívat v posteli, která je dokonalejší a pružnější než kdykoli dříve a stejně výjimečně odstraní stres a svalové napětí. Rámová postel Hästens Superia II jednoduše nabízí spánek na zcela nové úrovni – spánek, jaký jste ještě nezažili.

Postel Superia II se od ostatních postelí Hästens na první pohled liší svou výjimečnou výškou. Bez nohou je vysoká 37 cm, se standardními nohami pak 53 cm. Díky nezvykle vysoké konstrukci ve spojení s patentovaným pružinovým systémem Deltabonell a patentovaným pružinovým systémem Hästens je postel Superia II extrémně pohodlná. Mistrné řemeslné zpracování a pečlivá pozornost vůči všem detailům je u této postele zřejmá, kamkoli se podíváte: kvalitně konstruovaný rám, masivní, přesné stehování, pružná strečová látka na svrchní části, zdobená vetkaným znakem firmy Hästens – to vše jsou detaily, které společně tvoří postel na celý život. Díky exkluzivnímu výrobnímu procesu a materiálům nejvyšší kvality tak získáte postel, která se vašemu tělu dokonale poddá. Bez ohledu na to, jak často se ve spánku převalujete, vždy spíte pohodlně.

Hästens Superia je naše nejsofistikovanější rámová postel. Uvnitř její sevřené, kompaktní konstrukce najdete pružinový systém Hästens poskytující ideální souznění mezi pohodlím a účinnou oporou těla. Několikanásobné vrstvy bavlny a vlny, ručně rozprostírané po celé ploše matrace, zajišťují maximální pružnost a měkkost, s níž se nemůže rovnat žádná postel z umělých materiálů.

Superia je zosobněním naší pozornosti vůči i těm nejmenším detailům – od konstrukce jejího perfektně vyváženého rámu až po podšití spodní části, která brání pronikání prachu.

Tento typ postele je poddajný na dotek a její vrstvy přírodních materiálů jsou uspořádány tak, aby poskytly tělu dokonalou oporu a péči. I tato podpora vám však při usínání dodá pocit beztíže.

Vzhledem k tomu, že většina technologií používaných při výrobě postele je uplatněna v konstrukci rámu, je důležité, že tento základní prvek má sloužit tak, aby dlouhodobě vyhovoval vašim přesným specifikacím a že zároveň dokáže splnit všechna naše přísná měřítka kvality při kontrole. Superia je v tomto ohledu naprosto jedinečná.

Důležitým prvkem dvojitého pružinového systému využitého v posteli Superia je jeho bezhlučnost. Pružiny tedy bezchybně pracují tak, aby poskytly oporu každému vašemu pohybu ve spánku, aniž by vydaly sebemenší zvuk.

Další z kolekce Hästens