Novoria

Pokud používáte svou postel nejen pro spánek, ale i pro odpočinek během dne, zkuste model Novoria. Ať už si v posteli čtete, sledujete televizi nebo pracujete, oceníte všechny výhody polohovací matrace modelu Novoria.

Ať ji zatěžujete jakkoli, s postelí Hästens Novoria si můžete dopřát desítky let spánku ve vašem vlastním stylu a stejně dlouhodobé potěšení z pohodlí, pokročilé technologie, snění a příjemných snídaní – jednoduše všeho, co se vám v ní zachce dělat. V případě Hästens Novoria můžete měnit polohu postele tak často, jak budete chtít. Hästens při výrobě postelí pěstuje tradici mistrovského řemesla již od poloviny 19. století a od té doby ji hrdě předává dalším generacím řemeslníků.

Z naší letité řemeslné zručnosti vychází i unikátní systém vrstev nejnovějších postelí Hästens. Naše technologie, zaručující mimořádnou měkkost a poddajnost povrchu, je založena na kombinaci několika vrstev koňských žíní prokládaných membránou z bavlny/vlny. Toto mistrovství vychází z mnoha let zkušeností a odborné praxe. Díky našim tradičním metodám jsou naše postele nejen pohodlné, ale zároveň jsou zárukou té nejvyšší kvality. Postel Hästens Novoria vyrábíme výhradně na zakázku.

Po noci strávené osvěžujícím spánkem můžete pouhým dotykem tlačítka na dálkovém ovladači změnit polohu postele a užít si v ní třeba donesenou snídani nebo rozkošnické čtení ranního vydání vašich oblíbených novin.

Anebo si v posteli na chvíli oddechněte po příchodu z práce – nastavte si čelo či spodní část postele do oblíbené polohy a naplánujte si v ní vysněnou dovolenou, zkontrolujte stav akcií, zamyslete se nad prioritami v životě anebo si vychutnejte lehkou večeři. Postel Hästens Novoria bude v každém případě místem, kde se budete cítit příjemně a v bezpečí.

Další z kolekce Hästens