Marquis

Poznejte, co znamená „spát na Hästens“. Model Marquis je ideálním vstupem do světa těchto postelí. I slovo „základní“ ve světě Hästens znamená prvotřídní, ručně vyráběnou postel bez kompromisů. Postel, kterou si zamilujete.

Pohodlná postel Marquis je zcela přírodní. Všechny postele Hästens odjakživa vyrábíme tak, aby přežily celé generace, a od založení firmy se řídíme stejnou filozofií – při výrobě používáme pouze ty nejkvalitnější přírodní materiály a naše lety osvědčené řemeslné postupy. Díky unikátnímu dvojímu patentovanému pružinovému systému je postel Hästens Marquis nádherně pružná a odstraní stres a svalové napětí. Můžete se do ní jemně zabořit a pružiny při tom celému tělu poskytují potřebnou podporu.

Přírodní materiály mají celou řadu výhod – včetně schopnosti dokonale se přizpůsobit tvaru těla a ulevit napětí a zároveň vám ve spánku zaručit dokonalou cirkulaci vzduchu. Výplň z pravých koňských žíní představuje jeden z nejpružnějších a nejelastičtějších dostupných materiálů, díky němuž budete vždy spát při ideální teplotě. Vlněný materiál postele funguje jako přirozená řídící jednotka klimatu. Jeho jedinečná schopnost hřát i chladit zaručuje, že se nikdy nezpotíte a budete za každých okolností spát při optimální teplotě. Bavlna má neuvěřitelně skvělé vlastnosti, pravděpodobně jste si všimli, jaký je v tom rozdíl, když jste za horkých letních dnů oblečení do bavlny a do syntetických materiálů.

Je to díky schopnosti bavlny větrat a odvádět pot a vysokou vlhkost. V té správné posteli se nikdy nezpotíte, a proto také mnohem lépe spíte. Postel Hästens Marquis obsahuje pouze bavlnu, vlnu a len – tedy výhradně přírodní materiály. Stejně jako vy. Právě proto je tak příjemná na dotek a proto se v ní cítíte tak pohodlně. Ode dne, kdy jsme v Hästens vyrobili naši první matraci, jsou pro nás přírodní materiály tou jedinou volbou. Všechny přírodní materiály používané při výrobě postelí Hästens jsou navíc stoprocentně ekologicky odbouratelné. Každou postel Hästens lze kompletně recyklovat, a tak bezpečně vrátit přirozenému přírodnímu cyklu. Přírodní materiály vydrží nejdéle!

Další z kolekce Hästens