Herlewing

Poskytuje perfektní kombinaci úžasné měkkosti a ohebnosti, která vám otevře nový rozměr komfortu spánku. Tři pečlivě kombinované pružinové systémy podporují vaše tělo a udržují je v dokonalé rovnováze – i když se váš partner otočí. Výsledek? Budete se cítit vyrovnaně, když se probudíte. A to po celý den. 

 

Hästens Herlewing poskytuje komplexní oporu díky trojitému pružinovému systému, dvojitému postrannímu prošívání a koňským žíním rozprostřeným v tenkých vrstvách a odděleným membránami z bavlny či vlny. Měkké, ohleduplné a rovnoměrné objetí, které podpoří každý pohyb vašeho těla, aniž byste jakkoli rušili partnera odpočívajícího vedle vás.

Ukázka skutečného řemeslného mistrovství, přesně tím je jedna z nejexkluzivnějších postelí Hästens. Položte se do neuvěřitelně pohodlné náruče postele Hästens Herlewing a objevte dosud nepoznaný komfort spánku. Model Hästens Herlewing je zbrusu nový, přídavek řady kontinentálních postelí Hästens. Pokud hledáte ten nejlepší dostupný spánek, tak potom toto je s největší pravděpodobností postel pro vás.

173,4 kg relaxace

Hästens Herlewing je stejně jako ostatní postele Hästens, vyráběn pouze zkušenými odborníky. Veškerá montáž je prováděna ručně, což zajišťuje nejvyšší kvalitu a matrace je šita ručně. U modelu Herlewing jsme využili nejlepší výrobní postupy z  modelu 2000T II, např. systém dvou pružinových systémů. To je jeden z prvků, které vám poskytují výrazný pocit pohodlí s vynikající měkkostí, pružnost a dlouhodobou životnost.

Dále používáme jedinečnou metodu vrstvení, při které rozdělujeme koňské žíně do několika tenčích vrstev rozdělených membránami z bavlny nebo vlny. To dává pružným koňským žíním větší prostor na roztažení a poskytuje maximální komfort.

A co matrace? S patentovaným systémem kapsičkových pružin kombinovaných s minimálně deseti vrstvami bavlny a vlny (v nejvyšším v současnosti dostupném standardu), to je čisté potěšení. Navíc, je matrace po obvodu ručně prošitá, což jí dává ještě větší stabilitu a pohodlí. Na její horní části je krásně vyšitý název, postele a její tvrdost. Sami vidíte, že model Hästens Herlewing je vše co by si kdokoli mohl přát. Nebo ještě více.

Další z kolekce Hästens