Excel

Tuhost a stabilita rámových postelí, které však neztrácí nic z pověstného komfortu Hästens. Hästens Excel je perfektně promyšlená a skvěle zpracovaná rámová postel, která vás ohromí nejen na pohled, ale především svým pohodlím.

Rozhodnete-li se pro postel Hästens Excel II, zažijete výjimečné pohodlí díky unikátnímu dvojímu patentovanému švédskému pružinovému systému Hästens. Postel Excell II je na povrchu nádherně měkká a neuvěřitelně pružná a pohodlná. Poskytne vám výjimečný komfort, který vašemu tělu poskytne maximální podporu a dokonale uvolňuje svalové napětí. Každá pružina je obalena textilním pouzdrem a při zatížení se pohybuje nezávisle na ostatních. Svrchní pružinový systém byl zároveň vyvinut tak, aby se optimálně přizpůsobil novým pouzdrovým pružinám.

Prvotřídní a pohodlná výplň z čistě přírodního materiálů – pravých koňských žíní a čisté střižní vlny a bavlny – se přesně přizpůsobí tvaru vašeho těla a umožňuje dokonalou cirkulaci vzduchu. Za každých okolností tak budete spát při odpovídající teplotě. Díky dvojímu patentovanému pružinovému systému v kombinaci s přírodní výplní, dvojitou vrstvou elastické strečové látky a pevným, stabilním rámem si nikdy ani nevšimnete, že se váš partner ve spánku převrací.

Postel Excel II je vyrobena tak, aby měla maximální trvanlivost a zůstala pohodlná po celou dobu své životnosti. Vaše postel Hästens o vás pečuje a přizpůsobuje se vašemu tělu – a ve skutečnosti je tím pohodlnější, čím déle ji používáte! Pružný a odolný pružinový systém Hästens Deltabonell poskytuje vynikající měkkost povrchu a zároveň výjimečnou hloubkovou podporu těla. Na dlouhodobé životnosti postele se do značné míry podílí i její masivní konstrukce.

Komfort, jímž jsou postele Hästens proslulé, zaručuje vysoký počet ocelových pružin. Díky měkkým a poddajným pružinám ve svrchní části a zpevněným pružinám ve spodní vrstvě se postel dokonale přizpůsobí tvaru těla. Postel vám poskytne právě takovou podporu a úlevu od napětí nejen zad, ale i celého těla, kterou potřebujete, abyste spali v rovné poloze. Postele Hästens jsou trvalou investicí. Na všechny poskytujeme písemnou záruku 25 let, ale stejně jako všechny postele Hästens by i Excel II měla mít životnost nejméně 30 let. Proto představuje dlouholetou investici do jedné z nejdůležitějších životních nezbytností. Přejeme vám dobrou noc!

Další z kolekce Hästens