2000T II

Lehněte si do náručí modelu 2000T II a poznejte to nejlepší, co postele Hästens mohou nabídnout. Propracovaná do nejmenšího detailu a neuvěřitelně pohodlná. V této posteli zažijete opravdový „pocit Hästens“.

Hästens 2000T II je díky dokonale propracovaným detailům a jedinečnému designu jednou z nejexkluzivnějších postelí Hästens. Nemluvě o skutečnosti, že jde zároveň o postel vašich snů. Vyvinuli jsme unikátní metodu vrstvení, která této posteli dodává výjimečnou měkkost, poddajnost a pružnost. Nezáleží na tom, kolikrát za noc se v ní otočíte – vaše tělo bude mít vždy potřebnou podporu. Hästens 2000T II s unikátní svrchní matrací je tou pravou volbou pro všechny, kdo mají výjimečné nároky na pohodlí.

Nejbezpečnější způsob, jak zajistit, aby byla postel té nejvyšší kvality a měla co nejdelší životnost, je vyrobit ji ručně. Postele Hästens proto výhradně ručně vyrábějí i sestavují zkušení řemeslníci s dlouholetou praxí. Ručně se také šije každá část matrace – jedině tato výrobní metoda vede ke zrodu dokonalé matrace. Každý přírodní materiál má své přesně určené místo, a díky tomu máte stejné pohodlí na celé ploše matrace, od jednoho konce na druhý.

Probudit se poprvé v posteli Hästens je dosud nepoznaný zážitek. Jedná se o nejkvalitnější ručně vyráběnou postel na světě z rafinované kombinace přírodních materiálů, jíž naši řemeslníci věnovali veškerou péči a um.

Sérií postelí Hästens 2000T II jsme znovu posunuli hranice pohodlí při spánku. Jde o naši první třídílnou postel, složenou z odpružené spodní části, vysoké pružinové matrace a svrchní matrace zajišťující dodatečnou měkkost. Výsledek je mimořádný: ať se v ní jakkoli převracíte, vždy máte pocit, jako byste odpočívali na vzduchovém polštáři. Není divu, že se 2000T stala celosvětovou klasikou – a tentokrát jsme ji vyvinuli k naprosté dokonalosti.

Podařilo se nám překonat všechny dosavadní představy o tom, jaká postel může být – a také jak se může jmenovat. Představujeme vám postele Marwari a Appaloosa, vyvinuté ve spolupráci se slavným duem švédských designérů Bernadotte & Kylberg a založené na extrémním komfortu série 2000T a charakteristickém modrém kostkovaném vzoru Hästens.

Další z kolekce Hästens